Medale i odznaczenia

Wykonanie Poloneza wokół szkoły

Mapa Szkoły

Wiadomości

• Integracja społeczności szkolnej w Malibu - Obrazek 1Polska złota jesień pozwoliła na zorganizowanie w plenerze spotkania integracyjnego naszej społeczności szkolnej. Dnia 12 października, do malowniczo położonego  Ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego  Malibu w Krężnicy Jarej,  uczniowie klas 1-3 przyjechali autokarami, zaś starsi uczniowie pod opieką nauczycieli  dotarli  rowerami lub przyszli pieszo. Wszystkich uczniów i nauczycieli powitał właściciel ośrodka – pan Stefan Odój, który życzył  dobrej zabawy, niezapomnianych wrażeń, o czym miał przypominać  pamiątkowy słonik ,którym obdarował wszystkich uczestników spotkania integracyjnego. Pamiętał również o zbliżającym się Święcie Edukacji Narodowej i z tej okazji złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. W tym miejscu również Pani Dyrektor Grażyna Daniewska podziękowała nauczycielom za zaangażowanie, kreatywność  i wyróżniła  część grona pedagogicznegoNagrodą dyrektora.

• Regaty kajakowe w Tarnobrzegu - Obrazek 1W pierwszą sobotę października na jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się coroczne Regaty Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Były to już piąta edycja tych zawodów. Jak zawsze regaty odbywały się przy pięknej pogodzie. Zawodnicy startowali w kategoriach: dzieci, młodzików, juniorów młodszych, juniorów w konkurencjach K-1, K-2 na dystansach 200, 500 i 2000 m. Rozegrano również wyścig dla mastersów w K-1 na dystansie 200 m. Regaty te kończyły sezon startowy w Lubelsko Podkarpackim Związku Kajakowym.

• Dzień Edukacji Narodowej - Obrazek 1

W roku szkolnym 2018/2019 Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej obchodzony był nieco wcześniej. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego składali życzenia i częstowali słodkimi wypiekami wszystkich pracowników szkoły. Dodatkowo, każdy pracownik otrzymał samodzielnie napisane i własnoręcznie wykonane życzenia.

Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

• Spotkanie warsztatowe Samorządu Uczniowskiego - Obrazek 14 października 2018 roku odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor i Opiekunem Samorządu. Calem spotkania było zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań uczniów naszej szkoły oraz opracowanie propozycji uczniów dotyczących planu pracy Samorządu.

• NIECH ORZEŁ WZLECI WYSOKO! - Obrazek 1Wizualna animacja społeczności lubelskich szkół

27 września 2018r. zuchy z klasy 2 a reprezentowały naszą szkołę w wizualizacji orła białego na Placu Teatralnym w Lublinie. W przedsięwzięciu wpisującym się lubelskie obchody 100 – lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, wzięły udział liczne delegacje samorządów uczniowskich z lubelskich szkół.