Menu Główne

 • Sukces uczniów

  Sukces uczniów kl.1c w ogólnopolskim konkursie matematycznym Leon

  Pierwszy semestr roku szkolnego 2022/2023 był czasem wielu nowych wrażeń i odkryć wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły. Mierzyli się oni zarówno z zadaniami ruchowymi jak i intelektualnymi. Uczniowie kl.1c nie boją się wyzwań, dlatego aż 11 uczniów przystąpiło do konkursu matematycznego Leon. Mimo, że ich przygoda ze szkołą dopiero się zaczyna już odnieśli pierwsze sukcesy. Wśród uczestników mamy aż 7 laureatów.
  Są to :
  1.Mikołaj Michałek – 5m-ce
  2.Krzyś Zasada – 5 m-ce
  3.Ania  Kośka – 6 m-ce
  4.Nikodem Dębiński 7 -m - ce
  5.Weronika Kwiatkowska 7 m-ce
  6.Maks Śliwa 8 m-ce
  7.Ala Kośka 9 m-ce

  Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom i życzę dalszych sukcesów.
  Wychowawczyni
  Izabela Trancygier
   

 • Pomoc Ukrainie

  „Światło z Lublina"

  Agresja Rosji na Ukrainę trwa ponad 300 dni. Ataki na infrastrukturę krytyczną, skutkują często brakiem prądu m.in. w Charkowie, Lwowie czy Sumach.

  W związku z tym Miasto Lublin podejmuje działania mające na celu poprawę dostępu do elektryczności. W grudniu 2022 roku francuska organizacja Protection Civile we współpracy z Miastem Lublin przekazała agregaty o dużej mocy do miast partnerskich Lublina - Równego i Charkowa. W ostatnich dniach, dzięki darowiźnie finansowej od firmy ISS World Services A/S z siedzibą w Soeborg w Danii, Miasto Lublin zakupiło 10 agregatów prądotwórczych, które zostały przekazane m.in. do Sum, Odessy czy Pawłogrodu.

  Z myślą o osobach, które obecnie doświadczają ciężkich warunków bytowych z uwagi na coraz większe problemy z dostępnością elektryczności na terenie Ukrainy, Miasto Lublin rozpoczyna zbiórkę świec

  i powerbanków, które zostaną przekazane mieszkańcom Ukrainy. Państwa otwartość i życzliwość przyczyniły się do realizacji wielu miejskich przedsięwzięć. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wsparcie w przeprowadzaniu zbiórki pt. „Światło z Lublina".

  W czasie zbiórki apelujemy do mieszkańców Lubina o przekazywanie świec i powerbanków. Świece powinny być białe, uniwersalne, walec, mogą być również wielogodzinne wkłady do zniczy, chodzi o zapewnienie oświetlenia w domach. W opakowaniach bez szkła, takich, które nie ulegną uszkodzeniu podczas transportu.

  Zbiórka trwa od 13.01.2023 r. do 15.02.2023 r. świece i powerbanki należy składać do oznaczonego pojemnika, który znajduje się w świetlicy.

  Jest to akcja charytatywna, dzieci nie otrzymują za to uwag pozytywnych.

  W załączeniu poniżej znajduje plakat informujący o zbiórce.

  Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji.

  Koordynator: Ewa Flor

 • "Szkoły pełne Talentów"

  WIELKA LOTERIA LIDLA

  W dniach od 5.09.2022 do 13.11.2022 nasza szkoła wzięła udział w kampanii społecznej Lidla pod nazwą „Szkoły pełne Talentów”. Akcja polegała na zbieraniu kuponów - „Talenciaków”, które uczniowie wraz z rodzicami dostawali  za zakupy wykonane w sklepie Lidl. W naszej szkole uzbieraliśmy 2637 talenciaków. Wymieniliśmy je na następujące nagrody:

  1.Hałasomierz

  2.Pakiet planszówek dla najmłodszych

  3. Pakiet planszówek dla nieco starszych

  4. Zestaw do nauki geometrii

  5. Magiczny kapelusz

  6. Zestaw 12 piłek Skin-Softi.

  Otrzymane przedmioty znajdują się w świetlicy, gdzie służą uczniom do zabawy i nauki.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do loterii.

 • Wyniki konkursu

  W październiku uczniowie klasy 3a oraz 3b przystąpili do ogólnopolskiego konkursu Orzeł Ortograficzny. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił i sprawdzić się z języka polskiego.

   

  Laureatem w konkursie została Emilka Kowalczyk z klasy 3b zajmując 6 miejsce w kraju.

   

  Dyplom uznania otrzymali:

  Wojciech Budka 3b

  Cyprian Karpiński 3b

  Szymon Chudzik 3b

  Bartłomiej Schab 3b

  Szymon Krzewiński 3b

  Leon Dębiński 3a

  Maja Stępień 3a

  Zosia Morek 3a

  Alicja Szuster 3a

   

  Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów.

  Luiza Królewiecka-Pytka

 • Wyniki konkursu

   

  UCZENNICA   KL. 1A   WYRÓŻNIONA

  W KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 „TALERZ PEŁEN ZDROWIA"

  Zdrowy styl życia i artystyczna kreatywność to doskonałe połączenie! Aby więc zaangażować uczniów w popularyzowanie wiedzy o zdrowej żywności i aktywnym stylu życia Fundacja Medicover w ramach programu „Jedz z Głową” zorganizowała konkurs.

  W dniach 25 października – 18 listopada 2022 r. odbył się konkurs plastyczny „Talerz Pełen Zdrowia”. Uczestnicy, czyli chętni uczniowie klas I – III  zaangażowani w realizację programu, zaskoczyli oraz zachwycili organizatorów pomysłowością i różnorodnością form,
  a także zdobytą podczas zajęć z dietetykiem wiedzą, co powinno się znaleźć na „talerzu pełnym zdrowia”. Spełniając wyznaczone kryteria ( zgodność z tematyką,  estetyka
   i oryginalność), Hania  Mazurkiewicz z klasy 1a otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę
   i dyplom. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach !

   

  Agnieszka Łukasik

 • Wyniki konkursu

  Konkurs fotograficzny

  „Teatralny Lublinˮ

   

  Organizatorem konkursu jest III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie oraz FROL - Fundacja Rozwoju Oświaty Lubelskiej. Konkurs został ogłoszony dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem konkursu jest ukazanie dziedzictwa wielokulturowości miasta. Konkurs został przedstawiony w formie barwnych fotografii.

  W konkursie wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły: Dagmara Woźniak klasa 6a, Oskar Stępień 8a. Prace zostały wyróżnione.

  Uczniom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału, a pozostałych zapraszamy do kolejnej edycji!

   

  Weronika Stępniak

 • 1a z wizytą w bibliotece

  „PIERWSZE  ABECADŁO ” – WYPRAWKA CZYTELNICZA DLA PIERWSZAKA

  Na zaproszenie pani bibliotekarki Agnieszki Majewskiej  klasa 1a   przybyła do szkolnej biblioteki aby zapoznać się z jej księgozbiorem oraz wziąć udział w  kampanii społecznej „Mała książka - wielki człowiek”. Uczniowie otrzymali w prezencie książki pt. „Pierwsze Abecadło”, które zapraszają młodego, początkującego i coraz bardziej samodzielnego czytelnika, jakim jest uczeń klasy pierwszej, do smakowania dobrej literatury i sztuki. Ciekawe teksty o tematyce bliskiej dzieciom, przeplatają się w nich z najwyższej klasy ilustracjami. „Pierwsze Abecadło”  jest zaproszeniem pierwszoklasistów do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy
  i zdania, a w końcu czerpania przyjemności z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie.

  Oprócz książki w Wyprawce Czytelniczej pierwszoklasiści otrzymali broszurę dla rodziców pt. „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem”, która pełni dwie role: jest zarówno poradnikiem podpowiadającym jak wspierać dziecko w nauce czytania, jak również zbiorem pomysłów na zabawy i aktywności związane z tekstami z książki. Na zakończenie spotkania  klasa 1a obiecała być częstym gościem w szkolnej bibliotece :)

  Agnieszka Łukasik

   

 • Koncert Kolęd

  Niezwykły koncert kolęd. Orkiestra Wojskowa zagrała dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 39.

   

  W ramach współpracy z Lubelską Orkiestrą Wojskową w dniu 9 stycznia 2023 społeczność naszej Szkoły miała okazje wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek w ciekawej aranżacji.

  Lubelska Orkiestra Wojskowa powstała w Sielcach nad Oką w styczniu 1944 r. i wchodziła w skład 3 Dywizji Piechoty im. Romualda Traugutta. Jest jedną z najstarszych orkiestr w Wojsku Polskim.W szeregach orkiestry wychowało się wielu wspaniałych muzyków, którzy przyczynili się do licznych sukcesów zespołu, o czym świadczą nagrody i wyróżnienia zdobyte na ogólnopolskich festiwalach i konkursach orkiestr wojskowych. Orkiestra w 2016 roku powtórzyła sukces z 2012 roku zdobywając po raz drugi I miejsce na Festiwalu Orkiestr Wojskowych w Świeradowie – Zdroju. Orkiestra kilkakrotnie przebywała na wyjazdach artystycznych poza granicami kraju między innymi w Rosji, Belgii, Czechach, Słowacji, na Ukrainie a także w Niemczech, gdzie w 2016 roku uczestniczyła w Festiwalu Orkiestr Dętych „Musikparade 2016”.Obecnie orkiestra bierze udział w licznych imprezach organizowanych z okazji świąt państwowych, wojskowych, patriotycznych a także religijnych.Dzięki bogatemu repertuarowi obejmującemu dzieła muzyki poważnej, marsze wojskowe, muzykę rozrywkową oraz pastorałki i kolędy swoimi występami uświetnia szereg przeróżnych uroczystości. W swoim programie posiada także musztrę paradną, która pozwala zaprezentować społeczeństwu połączenie muzyki z pokazem wyszkolenia żołnierzy.

  Dziś społeczność Szkoły Podstawowej nr 39 im. Szarych Szeregów miała ogromna przyjemność uczestniczyć w koncercie na żywo, śpiewać znane kolędy w rytm granych utworów oraz obserwować postawę żołnierzy muzyków oraz dyrygenta. Wystąpił dla nas oktet Orkiestry Wojskowej pod batutą chorążego Dominika Pytki. Dziękujemy za tę możliwość obcowania z muzyką na żywo.

  Izabela Trancygier

   

   

 • Wyniki konkursu

  ENGLISH IS EVERYWHERE

  – szkolny konkurs z języka angielskiego

   

  Chętni uczniowie z klas IV- VI wzięli udział w szkolnym konkursie z języka angielskiego- “ENGLISH IS EVERYWHERE”.

  Zadanie konkursowe polegało na odnalezieniu jak największej ilości angielskich słów lub wyrażeń w swoim otoczeniu (np. na opakowaniach produktów spożywczych, kosmetykach, w kolorowych czasopismach, na ubraniach). Następnie należało je wyciąć lub sfotografować, a później przykleić w ciekawy sposób na duży arkusz brystolu i przetłumaczyć na język polski, tworząc w ten sposób słownik obrazkowy.

  Konkurs miał na celu uświadomienie uczniom, że otaczamy się językiem angielskim każdego dnia, jednak nie zawsze zwracamy na to uwagę.

  Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami:

  -poprawność językowa

  -bogactwo językowe

  -zgodność z tematem

  -szata graficzna oraz estetyka wykonania

  -oryginalność i pomysłowość

  Z przyjemnością informuję, że zwycięzcą konkursu została Alicja Barańska, natomiast wyróżnienia otrzymali: Lidia Rak, Kornelia Kowalik oraz Franciszek Wach.

  Laureatom konkursu serdecznie gratuluję stworzenia wspaniałych prac!!!

  Zapraszam do galerii.

  Joanna Skwara

 • Wyniki konkursu

  Rozstrzygnięcie V-go Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sport w mojej rodzinie”

  W konkursie uczestniczyli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z wielu szkół w całym kraju. Każdy wykonał jedną pracę plastyczną, przedstawiającą dyscyplinę sportową, którą uprawia lub chciałby uprawiać z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami lub innymi członkami rodziny. Członkowie jury oceniając prace brali pod uwagę oryginalność, estetykę i samodzielność wykonania.

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że laureatem konkursu został Tadeusz Baran z klasy 2B. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Dorota Gołębiowska

 • Wyniki konkursu

   

  WYNIKI MIĘZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

  „GUZIKOWA JESIEŃ” – MAMY LAUREATÓW

   

  Z radością informujemy, że prace naszych uczniów zostały nagrodzone w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Guzikowa jesień” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie. Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III lubelskich szkół podstawowych. W ramach konkursu należało wykonać dowolną techniką, w dowolnym formacie pracę plastyczną, w której co najmniej jeden element musiał być wyklejony guzikami.

   

  Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac, w tym prace z naszej szkoły wykonane przez uczniów klasy 1b i 3b. Laureatami zostali: Nikodem Gawroński kl. 1b, Wojciech Niemirski 1b, Bartłomiej Schab 3b.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

  Natalia Laskowska

  Luiza Królewiecka – Pytka

 • Wyniki konkursu

  WYNIKI MIĘZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

  „WSZYSCY KOCHAMY MISIE”

   

  Miło nam poinformować o wyniku Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wszyscy kochamy misie”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 w Lublinie. W kategorii klas pierwszych Maja Mączka z klasy 1b zajęła III miejsce, Martyna Adamska z klasy 1b otrzymała wyróżnienie.

   

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

  Natalia Laskowska

 • Wyniki Konkursu

   

  WYNIKI MIĘZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

  „CHOINKA MOICH MARZEŃ”

   

  Miło nam poinformować o wyniku Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Choinka moich marzeń”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 40 w Lublinie.

   

  Na konkurs wpłynęło aż 85 prac, w tym prace z naszej szkoły wykonane przez uczniów klasy 1b. W kategorii klas pierwszych Nikodem Gawroński zajął II miejsce.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

   

  Natalia Laskowska

 • Wigilia

  Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszyscy są blisko siebie, panuje magiczny nastrój, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością.

  Dla nas, Polaków, obchody tych świąt to wielowiekowa tradycja, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat.Jak co roku, uczniowie naszej szkoły zapragnęli godnie uczcić te Święta.

  W czwartek 22 grudnia cała szkolna społeczność wraz z rodzicami mogła obejrzeć przedstawienie jasełkowe, które zostało przygotowane przez klasy czwarte pod opieką Pani Katarzyny Wysockiej.

  Nasi młodzi artyści mieli możliwość zaprezentowania swoich różnorodnych zdolności artystycznych: aktorskich, wokalnych i muzycznych.

  Wydarzenie -przeplatane kolędami i pastorałkami w wykonaniu chórzystów pod opieką Pana Michała Jankowskiego- dostarczyło nam wszystkim wielu emocji, a samo przedstawienie okazało się dużym przeżyciem dla młodych wykonawców oraz widzów. Całość została nagrodzona gromkimi brawami.

  Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Bielecka podziękowała za przygotowanie Jasełek i złożyła życzenia świąteczne oraz noworoczne uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły.

 • Uroczystość

  IV Festiwal Kolęd i Pastorałek

   

  "Cicha noc... jaki w tobie dzisiaj cud...”. W klimacie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i blasku, choinkowych świec cała społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 39 w Lublinie, wzięła udział wzorem lat ubiegłych w IV Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Każda klasa miała za zadanie pod czujnym okiem wychowawcy, przygotować wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę. Wykonane utwory były zaśpiewane w zespołach kameralnych, jak również przez całe klasy. Wszyscy uczniowie starali się wykonać utwory w taki sposób, aby swoim występem i aranżacją zachwycić widzów festiwalu. Podczas śpiewu, niektóre klasy dla urozmaicenia sposobu wykonania, wykorzystały również  instrumenty muzyczne. Spotkanie było okazją do zadumy i refleksji, ale też do uśmiechu i radości, a także podtrzymania pięknej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek.

 • Konkurs językowy

  “My Christmas Dictionary”

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie językowym “My Christmas Dictionary”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.

  Zadaniem każdego uczestnika konkursu było stworzenie słownika obrazkowego (format pracy A4) prezentującego słownictwo w języku angielskim związane ze świętami Bożego Narodzenia. Uczniowie mieli doskonałą okazję do tego, aby przypomnieć sobie oraz utrwalić struktury leksykalne z obszaru tematycznego Świąt, a także poszerzyć swój zasób słownictwa.

  Zapraszamy do podziwiania zdolności artystycznych oraz kreatywności naszych uczniów.

  Joanna Skwara

 • Konkurs

  Konkurs “Matematyczna Manufaktura”

  Nauka matematyki to nie tylko wykonywanie działań czy zapamiętywanie schematów, to również ćwiczenie wyobraźni. Matematyka towarzyszy nam nieustannie w codziennym życiu. Uczniowie klas 1-8 mieli możliwość udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno-matematycznym “Matematyczna Manufaktura”. W konkursie wzięli udział:

  1. Stępień Maja kl.3a
  2. Stępień Oskar kl. 8a
  3. Zubilewicz Szymon kl. 8b
  4. Charczuk Karol kl. 3a
  5. Charczuk Anna kl. 8a
  6. Zielonka Amelia kl. 7a
  7. Zubilewicz Grzegorz kl. 7a
  8. Wilczek Jakub kl. 8b
  9. Mastalerz Małgorzata kl. 4b
  10. Mączka Maja kl. 1b
  11. Ozimek Maciej kl. 1b

  Praca Mai Stępień oraz Jakuba Wilczka została wysłana do drugiego etapu. Na wyniki czekamy.

  Dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie.

  Zapraszam do fotorelacji prac.

  Paulina Adamczyk

   

 • Wesołych świąt

 • Wycieczka klasowa

  Wycieczka do JuraParku w Bałtowie

   

  19 grudnia 2022 roku uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę do Bałtowa. Bałtowski Kompleks Turystyczny od 2004 roku jest najpopularniejszą atrakcją w woj. świętokrzyskim. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, które wywołały wiele uśmiechów na ich twarzach. Jedną z nich była Bajkowa Kraina Lodu- ogromna biała kopuła tuż obok JuraParku zwana lodowym igloo.

  Zwiedzając tajemnicze, lodowe korytarze przenieśliśmy się w sam środek bajki ze znanymi bohaterami – Elzą i Olafem. Dzieci mogły przywitać się z Olafem, a także wziąć udział w magicznej rozgrzewce. Kolejną atrakcją była podróż do przeszłości, czyli spotkanie z dinozaurami. Od przewodnika dowiedzieliśmy się co i ile jadły te stworzenia, jak się broniły przed wrogami oraz jaki wpływ na życie dinozaurów miało ochłodzenie klimatu i jak do tego zjawiska doszło.

  Spacer dolną częścią Zwierzyńca, to spotkanie z jego małymi mieszkańcami, wesoło brykającymi po puchowej białej pierzynie. W centralnej części Zwierzyńca odwiedziliśmy urokliwe miejsce kojarzące się ze świętami – żywą szopkę. Mieszkają tu owieczki, kózki, osiołki i kuce, które czekały na spotkanie z dziećmi. Wracając z szopki wstąpiliśmy na obiad oraz ciepłą herbatkę. Zanim jednak zasiedliśmy do posiłku była chwila czasu by pobawić się w ogromnej sali zabaw.

  Kolejnym punktem wycieczki były animacje i tańce z elfami, a następnie wyczekiwane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci mogły obejrzeć chatkę św. Mikołaja oraz zadać mu najbardziej nurtujące ich pytania. Nikt się nie mógł oprzeć by nie uwiecznić tej chwili na zdjęciu. Każdy dostał drobny upominek oraz certyfikat pomocnika Świętego Mikołaja. Prosto z wioski wyruszyliśmy na warsztaty dekorowania pierników. Zanim jednak się za nie dzieci zabrały, dowiedziały się jakie produkty są niezbędne do ich upieczenia oraz jakie mają inne właściwości. Po udekorowaniu pierniczków zajadaliśmy się goframi i gorącą czekoladą.

  To nie koniec atrakcji tego dnia… następne czekało na nas zimowe kino, a w nim sens „Epoka Lodowcowa: Mamucia Gwiazdka”.

  Wisienką na torcie naszego wyjazdu była cudownie bajeczna, oświetlona karuzela wiedeńska.

  Mimo mroźnej pogody wyjazd należał zdecydowanie do udanych, a świąteczny klimat panujący w całym parku rozgrzewał nas przez cały pobyt.

  Klasa 3b

  Luiza Królewiecka-Pytka

 • Spotkanie z Mistrzynią

  14 grudnia 2022 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole Gwiazdę Lekkiej Atletyki - p. Małgorzatę Hołub – Kowalik.

   Spotkanie z Mistrzynią” było możliwe dzięki współpracy naszej szkoły z Wolontariatem Sportowym Miasta Lublin oraz  temu, że nasza szkoła bierze udział w programie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – „Lekkoatletyka dla każdego”.

  Na spotkaniu gościliśmy również przedstawicieli Urzędu Miasta Lublin -  p. Katarzynę Raczyńską  inspektor Wydziału Sportu i Turystyki oraz p. Wojciecha Gałata przedstawiciela Klubu AZS UMCS Lublin.

  Małgorzata Hołub-Kowalik to  zawodniczka AZS UMCS Lublin.  Utytułowana polska lekkoatletka  -  brązowa medalistka mistrzostw świata w sztafecie 4 × 400 metrów (16. Mistrzostwa Świata w Londynie 2017) i srebrna medalistka w sztafecie 4 × 400 metrów (17. Mistrzostwa Świata w Doha 2019). Mistrzyni olimpijska z Tokio w 2020 roku w sztafecie mieszanej 4x400 metrów, wicemistrzyni olimpijska w sztafecie 4 × 400 metrów.

  Podczas spotkania, dzieci mogły dowiedzieć się m.in. jak wygląda jeden dzień z życia lekkoatlety, jaka jest dieta, ile dni sportowcy spędzają poza domem na zgrupowaniach, obozach i zawodach oraz mieli sposobność zapytać o wiele innych rzeczy. Niebywałą atrakcją była  możliwość  dotknięcia i potrzymania w swoich rękach medali olimpijskich z Tokio. Na koniec spotkania uczniowie brali autografy i wykonywali sobie pamiątkowe zdjęcia z Mistrzynią.  

   

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
  Ul. Krężnicka 156
  Lublin 20-518
  poczta@sp39.lublin.eu
  REGON 000767397
  ePUAP - /SP39LUB/SkrytkaESP
 • +48 (81) 750-09-23

Galeria zdjęć