Menu Główne

 • Integracja społeczności szkolnej w Malibu

  Integracja społeczności szkolnej w Malibu - Obrazek 1Polska złota jesień pozwoliła na zorganizowanie w plenerze spotkania integracyjnego naszej społeczności szkolnej. Dnia 12 października, do malowniczo położonego  Ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego  Malibu w Krężnicy Jarej,  uczniowie klas 1-3 przyjechali autokarami, zaś starsi uczniowie pod opieką nauczycieli  dotarli  rowerami lub przyszli pieszo. Wszystkich uczniów i nauczycieli powitał właściciel ośrodka – pan Stefan Odój, który życzył  dobrej zabawy, niezapomnianych wrażeń, o czym miał przypominać  pamiątkowy słonik ,którym obdarował wszystkich uczestników spotkania integracyjnego. Pamiętał również o zbliżającym się Święcie Edukacji Narodowej i z tej okazji złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. W tym miejscu również Pani Dyrektor Grażyna Daniewska podziękowała nauczycielom za zaangażowanie, kreatywność  i wyróżniła  część grona pedagogicznegoNagrodą dyrektora.

  W trakcie czterogodzinnego spotkania wszyscy bawili się wyśmienicie. Uczniowie klas 1-3 zwiedzali mini zoo, płukali złoto i poszukiwali skarbów, pływali gondolą . Dużą popularnością cieszyły się też przejażdżki quadem. Ponadto dzieci mogły  bawić się na dmuchanym sprzęcie rekreacyjnym i sportowym: dmuchanym zamku, zjeżdżalni , trampolinie. Wśród starszych uczniów największym powodzeniem cieszył się zjazd tyrolką, rejs gondolą oraz strzelanie z łuku. Uczniowie mogli również rozgrywać mecze piłki plażowej i grać w piłkę nożną.

  Organizatorzy imprezy zadbali także o zaplecze gastronomiczne. Każdy mógł poczęstować się kiełbaską z grilla, pieczonym w popiele ziemniakiem czy napić się gorącej herbaty.

   

  GALERIA

 • Regaty kajakowe w Tarnobrzegu

  Regaty kajakowe w Tarnobrzegu - Obrazek 1W pierwszą sobotę października na jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się coroczne Regaty Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Były to już piąta edycja tych zawodów. Jak zawsze regaty odbywały się przy pięknej pogodzie. Zawodnicy startowali w kategoriach: dzieci, młodzików, juniorów młodszych, juniorów w konkurencjach K-1, K-2 na dystansach 200, 500 i 2000 m. Rozegrano również wyścig dla mastersów w K-1 na dystansie 200 m. Regaty te kończyły sezon startowy w Lubelsko Podkarpackim Związku Kajakowym.

   

  Spośród  zawodników naszej szkoły, miejsca na podium wywalczyli:

  • Juniorzy młodsi
   Ernest Paluch: K-1 200 i 500m -  2 miejsce
  • Dzieci chłopcy (rocznik 2006/2007)
   - Dawid Gieroba: K-1 200m -  1 miejsce
   - Michał Zieliński: K-1 200m -  3miejsce
   - Dawid Gieroba -Kacper Szulc: K-2 200m -  3 miejsce
  • Dzieci chłopcy (rocznik 2008 i młodsi)
   Szymon Szulc: K-1 200m -  2 miejsce

   

  W punktacji klubowej zajęliśmy trzecie miejsce. Zwyciężyła drużyna gospodarzy KK JEZIORO Tarnobrzeg przed ENERGETYKIEM Gryfino. Gospodarze jak zawsze sprawili, że regaty stały na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

  GALERIA

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej - Obrazek 1

  W roku szkolnym 2018/2019 Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej obchodzony był nieco wcześniej. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego składali życzenia i częstowali słodkimi wypiekami wszystkich pracowników szkoły. Dodatkowo, każdy pracownik otrzymał samodzielnie napisane i własnoręcznie wykonane życzenia.

  Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

  GALERIA

   

 • Spotkanie warsztatowe Samorządu Uczniowskiego

  Spotkanie warsztatowe Samorządu Uczniowskiego - Obrazek 14 października 2018 roku odbyło się zebranie Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor i Opiekunem Samorządu. Calem spotkania było zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań uczniów naszej szkoły oraz opracowanie propozycji uczniów dotyczących planu pracy Samorządu.

  GALERIA

 • NIECH ORZEŁ WZLECI WYSOKO!

  NIECH ORZEŁ WZLECI WYSOKO! - Obrazek 1Wizualna animacja społeczności lubelskich szkół

  27 września 2018r. zuchy z klasy 2 a reprezentowały naszą szkołę w wizualizacji orła białego na Placu Teatralnym w Lublinie. W przedsięwzięciu wpisującym się lubelskie obchody 100 – lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, wzięły udział liczne delegacje samorządów uczniowskich z lubelskich szkół.

  GALERIA

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - Obrazek 1Dnia 3października 2018 roku odbył się apel, podczas którego Pan Piotr Bataszow, ponownie wybrany na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego, przedstawił uczniom Szkoły Podstawowej nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie Radną Młodzieżowej Rady Miasta Lublin oraz Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która omówiła zasady jakimi kierować powinni się przedstawiciele samorządów klasowych oraz wszyscy uczniowie naszej szkoły.

  Podczas apelu przedstawiony został również ogólny plan działań samorządu uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019.  Pan Bataszow zwrócił się także do uczniów całej Szkoły z prośbą o aktywne uczestnictwo w pracach SU oraz wykazywanie własnych inicjatywy w działaniu na rzecz szkoły.

  GALERIA

 • Droga do Niepodległości

  Droga do Niepodległości - Obrazek 1Z inicjatywy Społeczności Szkoły Podstawowej  nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie, Rady Dzielnicy Zemborzyce oraz Radnego Rady Miasta Lublin dr Leszka Daniewskiego 30 IX 2018 w promieniach jesiennego słońca , wśród licznie zgromadzonej publiczności- dzieci, rodziców, dziadków i mieszkańców dzielnicy, odbył się na terenie naszej szkoły Festyn Dzielnicy Zemborzyce „Droga do Niepodległości”.

              Pani dyrektor Grażyna Daniewska zaprosiła przybyłych gości do wysłuchania programu artystycznego w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Podkreśliła patriotyczny charakter przedstawienia i opowiedziała o działaniach podjętych w szkole, w związk ze STULECIEM ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI.  Uczniowie poszczególnych klas wcielili się w rolę historycznych postaci, przedstawiając  najważniejsze fakty z historii Polski. Odgrywanym scenkom towarzyszyło wspólne wykonanie pieśni i piosenek patriotycznych. Dopełnieniem całości  był koncert piosenki harcerskiej w wykonaniu gromady zuchowej „Kamyki”, który został nagrodzony licznymi brawami zgromadzonych.

  Po programie artystycznym pani dyrektor Grażyna Daniewska zaprosiła na scenę Przewodniczącą Rady Rodziców p. Annę Gwiazda- Krzewińską, przewodniczącego Rady Dzielnicy Zemborzyce p. Sławomira Polaczuka oraz Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Mateusza Wójcika celem podziękowania rodzicom, radnym dzielnicy  oraz uczniom i nauczycielom  za pomoc w zorganizowaniu festynu.

              Następnie  radny Rady Miasta Lublin dr Leszek Daniewski  powitał przybyłego Prezydenta Miasta  Lublin dr Krzysztofa Żuka  i nastąpiło wręczenie medalu prezydenta zasłużonym   rolnikom dzielnicy  Abramowice, Głusk, Zemborzyce. Pan prezydent podkreślił, że jest to inicjatywa radnego dr Leszka Daniewskiego. W imieniu odznaczonych rolników za wyróżnienie podziękował p. Zbigniew Krzewiński.

   Szczególnym wyróżnieniem została uhonorowana dyrektor szkoły p.  Grażyna Daniewska, której p. prezydent w uznaniu dla  pracy wręczył medal 700-lecia miasta Lublin.

  Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni do wysłuchania koncertu Piotra Selima oraz  do udziału w „Biesiadzie  Zemborzyckiej”, którą poprowadził DJ Dominik Berwertz. W tym czasie uczniowie korzystali z dmuchanego placu zabaw, który cieszył się największym zainteresowaniem oraz licznych  kawiarenek przygotowanych przez rodziców.

  Festyn Dzielnicy Zemborzyce „Droga do Niepodległości” przebiegał początkowo w podniosłej atmosferze, natomiast po części oficjalnej, wszyscy z uwagą słuchali pięknych piosenek Piotra Selima, korzystali z kawiarenek i  wielu innych atrakcji oraz świetnie bawili się.

  GALERIA

 • Wybory samorządowe

  Wybory samorządowe - Obrazek 128 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 39 im. Szarych Szeregów odbyły się wybory podczas, których uczniowie dokonali wyboru Zarządu Samorządu Uczniowskiego, Opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia.  Dodatkowo uczniowie klas trzecich gimnazjum wybierali swojego przedstawiciela do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

  Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas 4 – 8 SP i 3 gimnazjum. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza, a po ich zakończeniu dokonała ona obliczenia głosów.

  WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  Do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 39 im. Szarych Szeregów w Lublinie wybrani zostali:

  1.  Przewodniczący – Mateusz Wójcik – uczeń klasy 3B gimnazjum

   2. Zastępca przewodniczącego – Łukasz Zięba – uczeń klasy 8b szkoły podstawowej

  3. Sekretarz – Joanna Korkosz – uczennica klasy 8a szkoły podstawowej

  4.Członek – Krzysztof Lizak - uczeń klasy 5b szkoły podstawowej

  5. Członek – Kaja Możdzeń – uczennica klasy 6b szkoły podstawowej

  Liczba uprawnionych do głosowania:  254

  Liczba oddanych głosów: 228

  Liczba głosów ważnych: 224

  Liczba głosów nieważnych: 4

   

  WYNIKI WYBORÓW DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA LUBLIN

  Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin wygrała:

  Oliwia Dadej - uczennica klasy 3B gimnazjum

  Liczba uprawnionych do głosowania: 52

  Liczba oddanych głosów: 44

  Liczba głosów ważnych: 44

  Liczba głosów nieważnych: 0

   

  OPIEKUNEM SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZOSTAŁ:

  PAN  PIOTR BATASZOW

  RZECZNIKIEM PRAW UCZNIA ZOSTAŁA:

  PANI ANNA KRAWCZYK

   

   WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

  GALERIA

 • Kampania wyborcza

  19 września 2018 roku w naszej szkole rozpoczęła się kampania wyborcza do Zarządu Samorządu Uczniowskiego, Młodzieżowej Rady Miasta Lublin oraz na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia. Kampania trwała do 27 września. W trakcie jej trwania kandydaci prezentowali swoje postulaty wyborcze za pośrednictwem plakatów rozwieszonych na pierwszym piętrze.

 • REGATY KAJAKOWE W KOVLU

  Ostatni weekend tegorocznego lata spędziliśmy w mieście Kovel/Ukraina/, biorąc udział w XXXIV Międzynarodowych Regatatach ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА. Start w tych regatach był sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Maratonie, które odbędą się na rzece Warta w Gorzowie Wielkopolskim. W zawodach startowało 250 zawodniczek i zawodników z Klubów Ukraińskich, reprezentanci Białorusi oraz nasza ekipa, w której składzie znaleźli się nasi uczniowie: Grzegorz Kopyl oraz Ernest Paluch. W pierwszym dniu regat rozgrywane były wyścigi na dystansie 500 m.  Ernest Paluch uzyskał awans do finału A w którym zajął 9 miejsce. 

   W drugim dniu rywalizacja odbywała się na dystansach: młodzicy 2000 m, juniorzy młodsi, juniorzy oraz młodzieżowcy 3000 m. Ernest był dziesiąty, to samo miejsce wywalczył w młodzikach Grzegorz Kopyl. W najbliższą sobotę i niedzielę walczyć będziemy w Gorzowie Wielkopolskim podczas Mistrzostw Polski w Maratonie.

  REGATY KAJAKOWE W KOVLU - Obrazek 1

 • LUBLIN – LUBELSZCZYZNA. DROGI  DO  NIEPODLEGŁOŚCI

  LUBLIN – LUBELSZCZYZNA. DROGI  DO  NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1Dnia 20 września 2018 roku, w ramach współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego, uczestniczyliśmy w wykładzie Stanisława Dąbrowskiego „Harcerskie drogi do Niepodległości na Lubelszczyźnie”. Druh Dąbrowski opowiadał, jak kształtowało się harcerstwo w naszym regionie i jak wielkim patriotyzmem odznaczali się harcerze, którzy walczyli o wolność kraju.

  Obejrzeliśmy również ekspozycję „Niepodległość harcerstwem znaczona” przygotowaną ze zbiorów Muzeum Harcerstwa w Warszawie.

   

  GALERIA

 • Mecz MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów - 16.09.2018r.

  Mecz MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów - 16.09.2018r. - Obrazek 116.09.2018r. Klub Kibica SP 39  (uczniowie wraz z rodzicami) wyjechał na mecz piłki recznej, gdzie MKS Perła Lublin zrehabilitował się za ostatnią wpadkę w Elblągu i pewnie pokonał przed własną publicznością KPR Ruch Chorzów w meczu 3. kolejki sezonu 2018/19 PGNiG Superligi.

  Mecz od początku układał się po myśli gospodyń, które szybko wypracowały sobie komfortową przewagę bramkową i kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie. Dzięki temu do przerwy prowadziły różnicą ośmiu trafień. Mistrzynie Polski prezentowały dobrą skuteczność oraz świetnie broniły. Po zmianie stron, obraz gry nie uległ zmianie i biało-zielone w pewnym stylu przypieczętowały zwycięstwo, choć przyjezdne zdołały rzucić więcej bramek niż w pierwszej połowie. Nie miało to jednak większego znaczenia, ponieważ miejscowe były wyraźnie lepsze i w pełni zasłużyły na trzy punkty. Mecz zakończył się wynikiem: MKS Perła Lublin - KPR Ruch Chorzów 30:15 (14:6).  MVP wśród lublinianek została - Mia Moldrup.

  GALERIA

   

 • MAMY MISTRZA W BIEGU: 3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU!

  15 września w Lublinie odbył się bieg:  3  MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU, w którym  wystartował nasz uczeń Ignacy Japola z klasy 5b  zdobywając I miejsce w kategorii: mężczyźni klasa piąta.  O swoim sukcesie opowiedział w Panoramie Lubelskiej ( https://lublin.tvp.pl/39020125/15-wrzesnia-2018r-g1830)

  Zawody, upamiętniały  w sportowy sposób ofiary systemu komunistycznego. Skierowane były do uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Lubelska Mila Pamięci to jedyny taki bieg w Polsce. Jest organizowany w Lublinie od 2016 r., w okolicach rocznicy 17 września 1939 r., czyli daty napaści ZSRR na Polskę podczas II wojny światowej. Zawodnicy, którzy wystartowali mieli do pokonania 1609 m. Trasa została wyznaczona na terenie parku Ludowego. Pomysłodawcą i organizatorem biegu była Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”.

  Ignacy – GRATULUJEMY!!!

  MAMY MISTRZA W BIEGU: 3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU! - Obrazek 1

  MAMY MISTRZA W BIEGU: 3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU! - Obrazek 2

  MAMY MISTRZA W BIEGU: 3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU! - Obrazek 3

  MAMY MISTRZA W BIEGU: 3 MILA PAMIĘCI OFIAR KOMUNIZMU! - Obrazek 4

   

   

 • Nasz udział w turnieju kwalifikacyjnym

  Nasz udział w turnieju kwalifikacyjnym - Obrazek 1W miniony weekend uczniowie Klubu Kibica Szkoły Podstawowej Nr 39 w Lublinie  wraz z rodzicami uczestniczyli w niesamowitym widowisku, podczas którego toczyła się walka o jedno miejsce gwarantujące występy w fazie grpowej EHF Champions League.

  Chętne na zwycięstwo były cztery zespoły. Oprócz naszej drużyny o akces do elitarnych rozgrywek rywalizowały włoskie Jomi Salerno, niemieckie SG BBM Beitigheim oraz Super Amara Bera Bera z Hiszpani.

  W sobotnich finałach spotkały się : MKS Perła Lublin z Jomi Salerno, oraz SG BBM Beitigheim z Amara Bera Bera, gdzie niemiecka drużyna pokonała szczypiornistki z Hiszpanii, natomiast MKS Perła zwyciężył włoskie Jomi Salerno.

  Zwycięscy powyższych  meczów zmierzyli się następnego dnia , a stawką był awans do Ligi Mistrzyń. W niedzielę o godzinie 16.00 ekipa z Salerno zmierzyła się z Super Amarą,a  o godzinie 19.00 uczniowie naszej szkoły wyprowadzili zawodniczki MKS na płytę boiska, gdzie nasza grupa miała zmierzyć się  SG BBM Beitigheim.

  Niestety nasze rywalki okazały się zbyt mocne, wykazując się podczas meczu bardzo dojrzałym i skutecznym handballem .To właśnie Niemieckie szczypiornistki zagrają w fazie grupowej EHF Champions League.

  Drużynę MKS Perła Lublin czekają występy w EHF, a już w najbliższą środę zagrają kolejny mecz PGNiG Superligi z EKS Startem Elbląg.

                                                                           DZIEWCZYNY, NIE ZAPOMNIJCIE, ZE JESTEŚMY Z WAMI!

  Mecz 1

  Mecz 2

 • Sukcesy naszych kajakarzy

  Sukcesy naszych kajakarzy

  w MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW STREFY C

   im. Mariana Tadeusza Rapackiego

              8 września  w Olsztynie na jeziorze Krzywe nasi uczniowie wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. W zawodach wzięło udział 15 klubów : „Olimpia” Elbląg, Kayak Sport Club Olsztyn, „ Korona Elbląg”, UKS „ Koszałek Opałek” Węgorzewo, Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie Warszawa, Olsztyńskie Klub Sportów Wodnych,  „Sparta” Augustów, UKS „ Doilidy Białystok”, UKS „ Ponczio 2010” Lidzbark”, Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji Nowy Dwór Mazowiecki, „ Cresowia Białystok”, K.S. „ Spójnia Warszawa, K.S. „ Baza Mrągowo”, K.S. „ Sokół” Ostróda. Zawodnicy startowali w kategorii: k -1, k-2, k – 4, c-1, c- 2 na dystansie 2000m. W mistrzostwach brali udział młodzicy z roczników: 2004, 2005, 2006.

  Szkołę reprezentowali:

  1. Dawid Gieroba ( 2006r.)
  2. Heorhii Kopyl ( 2005r.)
  3. Wiktor Balczus ( 2005r.)
  4. Kacper Szulc  ( 2006r.)
  5. Natalia Czerwińska ( 2005r.)
  6. Igor Pieczkowski ( 2004r.)

  Nasi uczniowie osiągnęli sukces w wyścigu K-1 2000m., w którym startowało 32 zawodników:

  1. Heorhii Kopyl: 9 miejsce
  2. Wiktor Balczus: 11 miejsce
  3. Dawid Gieroba ( najmłodszy) : 13 miejsce

  Uzyskane przez naszych zawodników lokaty dają nadzieję na zdobycie podium  w przyszłorocznych mistrzostwach młodzików.

  Sukcesy naszych kajakarzy - Obrazek 1

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 1Dnia 3 września uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2018/2019. Inauguracji dokonała Pani Dyrektor Grażyna Daniewska, która serdecznie powitała wszystkich uczniów - w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły, a także rodziców i grono pedagogiczne. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: dr inż. Leszek Daniewski – Radny Rady Miejskiej Miasta Lublin, członkowie Lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Szarych Szeregów - prof. Wanda Brzyska, dh Zdzisław  Wośko, dh Leszek Guz oraz Przewodniczący Stowarzyszenia dh  Zdzisław Łoziński.

  Ten dzień był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy  po uroczystym ślubowaniu zostali przez Panią Dyrektor  pasowani na uczniów naszej szkoły. Akt Pasowania , który otrzymał każdy uczeń klas pierwszych stał się symbolem włączenia ich do społeczności uczniowskiej. Starsze koleżanki – nasze zuchy,  zapewniły jeszcze trochę nieśmiałe pierwszaki, że zawsze będą służyć im  pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne.

  Następnie słowa do uczniów skierowali nasi goście:  Radny Rady Miejskiej Miasta Lublin - dr inż. Leszek Daniewski, sekretarz Lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Szarych Szeregów - prof. Wanda Brzyska,  życząc wszystkim uczniom wspaniałych przygód z nauką , radości z możliwości zdobywania wiedzy, wytrwałości oraz wielu sukcesów w karierze szkolnej.

  GALERIA

 • Stypendium szkolne

  Informujemy o możliwości ubiegania się o pomoc materialną dla uczniów w formie stypendium szkolnego na rok szkolny 2018/2019.

  Stypendium szkolne może otrzymać uczeń, w którego rodzinie dochód na osobę nie przekracza 514 zł ( od 1 października 528 zł) netto przy jednoczesnym wystąpieniu co najmniej 1 z poniżej wymienionych okoliczności:

  - bezrobocie,

  - niepełnosprawność,

  - ciężka lub długotrwała choroba,

  - wielodzietność,

  - brak umiejętności opiekuńczo-wychowawczych,

  - alkoholizm,

  - rodzina niepełna,

  - zdarzenie losowe.

  Druki wniosków do pobrania w sekretariacie szkoły, u pedagoga oraz na stronie internetowej szkoły.

  Termin składania dokumentów do 17 września 2018 r. u pedagoga szkolnego.

  Procedura z 28 sierpnia

  Procedura z 30 sierpnia

  Uchwała Nr 1122/XLII/2014 Rady Miasta Lublin

  Wzór oświadczenia o wysokości dochodu rodziny

  Wniosek o przyznanie świadczeń pomocy materialnej dla ucznia

 • Podręczniki do religii obowiązujące w roku szkolnym 2018-2019

  Link

 • Zakończenie roku klas 1-6

  Zakończenie roku klas 1-6 - Obrazek 122 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I - VI. W spotkaniu uczestniczyli licznie zgromadzeni rodzice, uczniowie i nauczyciele. Jak co roku w tym długo wyczekiwanym momencie towarzyszył nam pan dr Leszek Daniewski - Radny Rady Miasta Lublin. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas trzecich, którzy w zabawowej konwencji zaprezentowali szkolną rzeczywistość. Potem uczniowie klasy VIa przenieśli zebranych w baśniowy świat, inscenizując "Królewnę na ziarnku grochu". Po części artystycznej nadszedł czas, aby uczniowie otrzymali świadectwa.  Ci, którzy uzyskali najwyższe wyniki, odebrali je w czasie uroczystości z rąk pani dyrektor. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas.  I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment …WAKACJE !!!

  GALERIA

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
  Ul. Krężnicka 156
  Lublin 20-518
  poczta@sp39.lublin.eu
  NIP 946 181 32 14
  REGON 000767397
 • +48 (81) 750-09-23

Galeria zdjęć