Szkoła promująca zdrowie

Dla ucznia

KONKURS NA BLOGA

Uczniowie gimnazjum z lekkim piórem  !!!!!!

Zapraszamy uczniów gimnazjum do udziału w konkursie na redaktorów portalu www.zdrowepokolenie.com.pl. Praca Konkursowa stanowi projekt pojedynczego wpisu na blogu na temat:

„Od dziś zaczynamy mądre żywienie”.

Zasady konkursu:

• Uczniowie przygotowują prace konkursowe indywidualnie, pod opieką nauczyciela ze szkoły.
  • Jeden uczeń przygotowuje 1 pracę konkursową: wpis na bloga na temat „Od dziś zaczynamy mądre żywienie” w dowolnej formie pozostającej w zakresie wpisu blogowego (np. fotostory, felieton, reportaż, komiks, sonda, videoblog – czyli krótki film).
  • Przygotowaną pracę konkursową nauczyciel-opiekun wysyła na konkurs na odpowiednim  formularzu.
  • Prace do konkursu przyjmowane będą do godziny 23:59  dnia 15 listopada 2013 roku.
  • Maksymalny rozmiar przesyłanej pracy konkursowej nie może przekroczyć 3MB.

Nagrody

• W Konkursie przyznawane są nagrody indywidualne dla Uczniów, Szkół i całych klas.
  • Nagrodą główną dla ucznia są warsztaty dziennikarskie w Warszawie.

Informacje o konkursie kliknij tutaj