Menu Główne

Informacje Sukcesy Uczniów Konkursy Rekrutacja 2018-2019 Bieg Solidarności 8 Rodzinny Rajd Rowerowy

Bieg Solidarności

 

 

Regulamin

Bieg Solidarności już 2 czerwca

 

Solidarność dla Niepodległej po takim hasłem pobiegniemy 2 czerwca w Lublinie podczas 26. Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980”, a także 6. PKO Półmaratonu Solidarności. Trasa Biegu Solidarności w centrum miasta na dystansie 3000 metrów jest przygotowana dla biegaczy w wieku od 4 klasy szkoły podstawowej. Trwają zapisy do biegu drogą elektroniczną na stronie:  www.solidarnosc.org.pl/lublin

 Tegoroczna edycja biegu Solidarności obfituje w wiele nowości i atrakcji. 100 lecie Odzyskania Niepodległości zobowiązuje. Organizatorzy przygotowali niepowtarzalną bezpłatną pamiątkowa koszulkę i specjalnie przygotowany medal ukończenia biegu. Wartość medalu jest potrójna. Czerwcowy bieg rozpoczyna biegową triadę Niepodległości w Lublinie podczas trzech biegów: 2 czerwca. 15 września i 11 listopada na szyi uczestników zawiśnie medal a złożona z trzech medali kompozycja utworzy pamiątkową kolekcję100 lecia Odzyskania Niepodległości. Warto ją zdobyć. Zawodnicy przed czerwcowym biegiem otrzymają zwrotny numer startowy z chipem pozwoli on na profesjonalny pomiar czasu i elektroniczna klasyfikację biegaczy. Meta biegu w hali Targów Lublin. Jaka co roku na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Po zakończonym biegu i chwili odpoczynku ,będziemy wspólnie kibicowali zawodnikom biegu półmaratońskiego.  

 

Biegi dla najmłodszych i sztafeta rodzinna z bocianem

Mamy również propozycje dla rodziców z najmłodszymi pociechami w wieku przedszkolnym do III klasy szkoły podstawowej włącznie. Mali biegacze mogą stanąć w szranki konkurencji biegowych w biegu łąkowym i sztafecie rodzinnej z bocianem w Parku Ludowym.  Zapisy w dniu biegu 2 czerwca od godz. 9:30 na tyłach hali C Targów Lublin S.A

O godz.12:00 start sztafety rodzinnej 2x2 szczegóły w regulaminie na stronie:  www.solidarnosc.org.pl/lublin. Na najmłodszych biegaczy czekają koszulki z orzełkiem i moc atrakcyjnych nagród a przede wszystkim dobra zabawa.

                       

26.Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” jest od wielu lat promocją zdrowego stylu życia, upowszechnieniem biegania jako ciekawej formy rekreacji rodzinnej. Czerwcowy bieg jest pierwszą częścią Biegowej Triady Niepodległości w skład której wchodzą: 3.Mila Pamięci Ofiar komunizmu ( 15wrzesień) i Nocna Mila Niepodległości (11listopad).   

 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
  Ul. Krężnicka 156
  Lublin 20-518
  poczta@sp39.lublin.eu
  NIP 946 181 32 14
  REGON 000767397
 • +48 (81) 750-09-23

Galeria zdjęć