WYJAZD INTEGRACYJNY "WESOŁY PIERWSZY DZWONEK"

Integracja społeczności szkolnej w Malibu

Polska złota jesień pozwoliła na zorganizowanie w plenerze spotkania integracyjnego naszej społeczności szkolnej. Dnia 12 października, do malowniczo położonego  Ośrodka rekreacyjno wypoczynkowego  Malibu w Krężnicy Jarej,  uczniowie klas 1-3 przyjechali autokarami, zaś starsi uczniowie pod opieką nauczycieli  dotarli  rowerami lub przyszli pieszo. Wszystkich uczniów i nauczycieli powitał właściciel ośrodka – pan Stefan Odój, który życzył  dobrej zabawy, niezapomnianych wrażeń, o czym miał przypominać  pamiątkowy słonik ,którym obdarował wszystkich uczestników spotkania integracyjnego. Pamiętał również o zbliżającym się Święcie Edukacji Narodowej i z tej okazji złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. W tym miejscu również Pani Dyrektor Grażyna Daniewska podziękowała nauczycielom za zaangażowanie, kreatywność  i wyróżniła  część grona pedagogicznegoNagrodą dyrektora.

W trakcie czterogodzinnego spotkania wszyscy bawili się wyśmienicie. Uczniowie klas 1-3 zwiedzali mini zoo, płukali złoto i poszukiwali skarbów, pływali gondolą . Dużą popularnością cieszyły się też przejażdżki quadem. Ponadto dzieci mogły  bawić się na dmuchanym sprzęcie rekreacyjnym i sportowym: dmuchanym zamku, zjeżdżalni , trampolinie. Wśród starszych uczniów największym powodzeniem cieszył się zjazd tyrolką, rejs gondolą oraz strzelanie z łuku. Uczniowie mogli również rozgrywać mecze piłki plażowej i grać w piłkę nożną.

Organizatorzy imprezy zadbali także o zaplecze gastronomiczne. Każdy mógł poczęstować się kiełbaską z grilla, pieczonym w popiele ziemniakiem czy napić się gorącej herbaty.