Menu Główne

KONKURSY

 

L.p.

Nazwa konkursu

Klasy

Termin

Nauczyciel odpowiedzialny

REGULAMIN

1.  

„ Moja przygoda z legendami polskimi”

Kl. 1-8 SP

26.10.2018

A. Majewska

Regulamin

2.

„ Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”

Kl. 1-8 SP

Kl . III GIM

17.12.2018

A. Majewska

D. Piluś

Regulamin 
3. „ Najpiękniękniejsza pisanka”

Kl. 1-8 SP

Kl.  III GIM

05.04.2019

A. Majewska

Regulamin
4.  "WIOSENNE KWIATY" Kl. 1-3 SP 17.05.2019

A. Majewska

D. Piluś

Regulamin

 

 

Wyniki konkursu

"Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

rok szkolny 2018/2019

 

Kategoria  - stroik wielkanocny

 

Klasy 1-3 SP:

I miejsce: Ania Domańska 1b, Oliwia Łazińska 2a,

II miejsce: Julia Zdeb 2b, Katarzyna Wróbel 2a, A. Jaszewska 3a

III miejsce: Miłosz Wroński 1a, Sandra Maksymiuk 2b, Mateusz Okalisz 3a

Wyróżnienie:

J. Lipa 1a

 M. Matyjaszek 1a

M. Baran 1b

M. Juszka 2a

M. Baran 3a

A. Pyszniak 3a

 

Klasy 4-8 SP:

I miejsce: Natalia Huzar 8b, Aleksandra Okalisz 6b, M. Chrobak 5a

II miejsce: Dorota Jaszewska 8b, B. Daniłowski 7a, I. Chrobak 7a

III miejsce: O. Stępień 4a, R. Sołtys 6b, A. Krzewińska 6b

Wyróżnienie:

     A. Charczuk 4a

J. Tuziemska 5a

     A. Kret 5b

M. Barański 6b

J. Flor 7a

J. Korkosz 8a

     K. Boryga 8b

 

GIMNAZJUM:

I miejsce: M. Niziuk III B

II miejsce: K. Brytan III A

III miejsce: M. Wnuczek III B,  M. Sowa III B

 

Kategoria  - pisanka

 

Klasy 1-3 SP:

I miejsce: M. Madura 1a, J. Chudzik 3a

II miejsce: W. Kucia 1b, W. Stachura 2a

III miejsce: N. Ruda 1a , N. Wójcik 2b

Wyróżnienie:

G. Barańska 1a

M. Rębacz 1a

O. Wiśniewska 1a

L. Dejnek 1b

M. Dejnek 2b

M. Barańska 2b

 M. Milanowski 2b

M. Daniewski 3a

M. Kalamon 3a

K. Sobieszczańska 3a

 

Klasy 4-8 SP:

I miejsce: G. Juszka 7a, K. Staszczak 8b, M. Chrobak 5a

II miejsce:  W. Mendel  7a, Sz. Mendel 5a

III miejsce: J. Wilczek 4b, I. Chrobak 7a

Wyróżnienie:

K. Możdżeń 6b

M. Kłysiak 7a

A. Krzewińska 7a

J. Serwa 8a

 

GIMNAZJUM:

 

I miejsce: M. Zarajczyk IIIB

II miejsce:  J. Błasik III B

III miejsce: M. Moskowicz III B


Wyniki konkursu

"Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"

rok szkolny 2018/2019

 

Kategoria  - stroik świąteczny

Klasy 1-3 SP:

I miejsce: Julia Wiśniewska 3a, Mateusz Milanowski 2b, Zosia Jastrzębska 2a

II miejsce: Mateusz Dejnek 2b, Sandra Maksymiuk 2b, Amelia Gil 3a

III miejsce: Adam Trocewicz 3a, Milena Rębacz 1a, Oliwia Łazińska 2a

Wyróżnienie:

Gabrysia Barańska 1a

Julia Lipa 1a

Miłosz Wroński 1a

Maja Matyjaszek 1a

Stanisław Gieroba 1a

Maja Gawda 1a

Patryk Gawda 1a

Lena Dejnek 1b

Iga Gawda 1b

Remigiusz Gawda 1b

 Nikola Adamczyk 2a

Maja Juszka 2a

Marysia Barańska 2b

Karina Dębińska 2b

Anastazja Mrugała 2b

Olaf Orlik 2b

Dominik Ćwikło 2b

Jagoda Chudzik 3a

Miłosz Daniewski 3a

Igor Kujawski 3a

 

Klasy 4-8 SP:

I miejsce: Natalia Huzar 8 b , Julia Tuziemska 5 a,

II miejsce:  Oskar Stępień 4a, Julia Goleniewska 4a

III miejsce: Igor Czajka 4a,

Wyróżnienie:

Aleksandra Szulowska 7a

 

 

Kategoria  - bombka

Klasy 1-3 SP:

I miejsce: Jakub Muca 1a, Oliwia Wiśniewska 1a

II miejsce: Katarzyna Wróbel 2a, Radosław Mydlak 1b

III miejsce: Alan Pałubski 1a,  Angelika Pyszniak 3a

Wyróżnienie:

Zosia Zięba 2a

Maja Rodzoś 2b

Iga Walczak 2b

 

Klasy 4-8 SP:

I miejsce: Amelia Marczewska 4b, Malwina Chrobak 5a

II miejsce:  Paulina Pyszniak 8b, Szymon Mendel 5a,

III miejsce: Kacper Sapalski 4b ,Weronika Mendel 7a

Wyróżnienie:

Hubert Jakubowski 4b

Alicja Lal 4b

Jakub Wilczek 4b

Igor Chrobak 7a

Mateusz Niziuk 3B GIM

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
    Ul. Krężnicka 156
    Lublin 20-518
    poczta@sp39.lublin.eu
    NIP 946 181 32 14
    REGON 000767397
  • +48 (81) 750-09-23

Galeria zdjęć