OPŁATA MIESIĘCZNA

Instrukcja dla rodzica konto opłaty

Informacje  o kwocie do zapłaty oraz numer indywidualnego konta do wpłat znajdują się w dzienniku elektronicznym w zakładce OPŁATY.

Na początku każdego miesiąca pojawi się kwota do zapłaty za bieżący miesiąc  uwzględniająca odpisy zrealizowane za poprzedni miesiąc.

Proszę o dokonywanie wpłat w podanych kwotach.

W razie wystąpienia niezgodności, kontakt do intendenta mail – a.malecka@sp39.lublin.eu  lub telefon 81 750 09 23 wew 24

Aktualizacja wpłat dokonywana jest z jednodniowym opóźnieniem, tj.  jeśli wpłata pojawi się na koncie szkoły w dniu 08.09.2022, będzie widoczna w zakładce opłaty w dniu 10.09.2022.

W związku z tym, proszę o dokonywanie wpłat odpowiednio wcześniej.

Zgłoszenie nieobecności na posiłku  można wykonać poprzez zakładkę frekwencja.

Kwota do zapłaty dla każdego ucznia za XII uwzględniająca odpisy za XI znajduje się w  dzienniku elektronicznym  – zakładka OPŁATY

Uprzejmie proszę o wpłaty zgodnie z naliczeniem.

W przypadku braku możliwości sprawdzenia kwoty, proszę o kontakt telefoniczny do intendenta.

Proszę również o niedokonywanie wpłat pod koniec roku kalendarzowego za m-c I, gdyż zgodnie
 z przepisami szkoła musi zwrócić do organu prowadzącego nadwyżkę środków pozostających na koncie.   Nie ma możliwości odzyskania tych pieniędzy.

OPŁATA OBOWIĄZKOWO DO 10 GRUDNIA

NIEUISZCZENIE OPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE SPOWODUJE NIEWYDANIE POSIŁKU DZIECKU

DECYDUJE DATA WPŁYWU NA KONTO SZKOŁY

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O DOTRZYMYWANIE TERMINÓW WPŁAT