Sukces naszej uczennicy

Sukces naszej uczennicy Małgosi Woźniak z  kl. IIIa  Szkoły Podstawowej

W grudniu 2013 r . uczniowie klas  III Szkoły Podstawowej  wzięli udział w OGOLNOPOLSKIM  KONKURSIE pod nazw STYPENDIADA  WCZESNOSZKOLNA 2013.

Celem konkursu organizowanego przez Firmę Edukacyjną „ ORZEŁ” jest umożliwienie rozwoju oraz promowanie zdolnych uczniów ze szkół podstawowych oraz z gimnazjów poprzez ich uczestnictwo w ogólnopolskich konkursach, w których nagrodami są między innymi stypendia naukowe.

Nasza uczennica – MAŁGOSIA WOŹNIAK  z kl. III a  została laureatką tegorocznej STYPENDIADY , zdobywając w  konkursie  „ I Ty bądź czytelny”    tytuł  ORŁA CZYTELNICZEGO  i  zajmując I MIEJSCE z maksymalną ilością 50 punktów.

Małgosia  została również finalistką  konkursu ortograficznego „Ortograf”, otrzymując  WYRÓŻNIENIE i tytuł ORŁA ORTOGRAFICZNEGO.