Sukcesy uczennic z kasy 3a i 3b

Sukcesy uczennic z kl. IIIa i III b Szkoły Podstawowej.

W grudniu 2013 r . uczniowie klas  III Szkoły Podstawowej  wzięli udział w OGOLNOPOLSKIM  KONKURSIE pod nazwą

STYPENDIADA  WCZESNOSZKOLNA 2013.

Celem konkursu organizowanego przez Firmę Edukacyjną „ ORZEŁ” jest umożliwienie rozwoju oraz promowanie zdolnych uczniów ze szkół podstawowych oraz z gimnazjów poprzez ich uczestnictwo w ogólnopolskich konkursach, w których nagrodami są między innymi stypendia naukowe.

Nasze uczennice – Julia Palczewska oraz Katarzyna Trybulska z kl. III a  zostały finalistkami  tegorocznej STYPENDIADY  zdobywając w  konkursie  „ I Ty bądź czytelny”    tytuł  ORŁA CZYTELNICZEGO  i  otrzymały  WYRÓŻNIENIA.

Uczennice kl. III b – Natalia Smagło i Wiktoria Flor również zostały finalistkami STYPENDIADY, zdobywając w  konkursie plastycznym „ Kreska” tytuły  ORŁA PLASTYCZNEGO  oraz WYRÓŻNIENIA.