Menu Główne

KONKURSY

 

Wyniki konkursu "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

Klasy I – III SP

I miejsce : Julia Tuziemska kl. 3a, Igor Czajka kl. 2a

II miejsce : Julia Wiśniewska kl. 1a, Szymon Szuster kl. 2a

III miejsce : Oskar Stępień kl. 2a, Małgorzata Bezłada kl. 2b

Wyróżnienie :

Filip Pietraś kl. 1a

Amelia Gil kl. 1a

Adam Trocewicz kl. 1a

Grzegorz Węgorek kl. 1a

Szymon Węgorek kl. 2a

Jakub Wilczek kl. 2b

Iza Serwa kl.2b

Karol Podleśny kl. 2b

Hubert Jakubowski kl. 2b

Sada Habieb kl. 3a

Szymon Mendel kl. 3a

Malwina Chrobak kl. 3a

Krzysztof Lizak kl. 3b

Mateusz Grądziel kl. 3b

Julia Zarajczyk kl. 3b

Klasy IV – VI

I miejsce  –   Wiktoria Oryszczuk kl. 4b

II miejsce  -  Julia Serwa kl. 6a, Maja Frankiewicz kl. 6a

III miejsce – Dominika Podleśna kl. 4a,

                      Anita Krzewińska kl. 5a

Wyróżnienia:

Zosia Baran kl. 4a

Kacper Bednarz kl. 4a

Igor Chrobak kl. 5a

Weronika Mendel kl. 5a

Milena Król kl. 5a

Dorota Jaszewska kl. 6b

 

Gimnazjum

I miejsce  - Zuzanna Janczarek  II B

II miejsce – Mateusz Sowa kl. IB

III miejsce – Aleksandra Majcherska kl. IIA


Wyniki konkursu "Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"

Kategoria  - Ozdoba świąteczna

Klasy I – III SP

I miejsce : Martyna Jeremiejew,  kl. 3b , Sada Habieb kl. 3a

II miejsce : Julia Tuziemska kl. 3a, Julia Zarajczyk kl. 3b

III miejsce : Iza Serwa kl. 2b

Wyróżnienie :

Jagoda Chudzik kl. 1a

Maja Majcherska kl.1a

Monika Majcherska kl. 1a

Igor Kujawski kl. 1a

Malwina Chrobak kl.3a 

Adam Kret kl. 3b

Piotr Witek kl. 3b

Antoni Świć kl. 3b

Klasy IV – VI

I miejsce – Dawid Gieroba kl. 4b

II miejsce  - Aleksandra Wójcik kl. 6a, Jan Tatara kl. 6a

III miejsce – Maja Frankieicz  kl. 6a, Kacper Golianek kl. 6b

Wyróżnienia:

Dominika Podleśna kl. 4b

Radosław Sołtys kl. 4a

Joanna Korkosz kl. 6a

Julia Serwa kl. 6a

Gimnazjum

I miejsce  - Magdalena Frąk IIA

II miejsce – Mateusz Sowa kl. IB

Wyróżnienie:

Aleksandra Majcherska kl. IIA 

Dominika Włodek kl. IIA

 

Kategoria – Stroik świąteczny

I miejsce – Kacper Skiba kl. 3a

II miejsce  - Amelia Zielonka kl. 1a

III miejsce – Tomasz Serewa kl. 2b

Wyróżnienie:

Oskar Stępień kl. 2a

Fabian Frankieicz kl. 2a

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów
    Ul. Krężnicka 156
    Lublin 20-518
    poczta@sp39.lublin.eu
    NIP 946 181 32 14
    REGON 000767397
  • +48 (81) 750-09-23

Galeria zdjęć